HOME STAGING

CZYLI PRZYGOTOWANIE MIESZKANIA LUB DOMU NA SPRZEDAŻ LUB WYNAJEM

A więc posiadacie Państwo mieszkanie albo dom i postanowiliście sprzedać lub wynająć tą nieruchomość? Doskonale! Najlepiej byłoby zrobić to szybko i bez obniżania ceny. Przecież Państwa dom/mieszkanie jest takie atrakcyjne, i cena odpowiednia. Dlaczego nie ma chętnych? Czemu nikt nie dzwoni, czemu nie dochodzi do transakcji? Jest wiele powodów niepowodzeń, a najczęstszym z nich jest niewłaściwie opakowany i zaprezentowany potencjalnym nabywcom towar, czyli Państwa mieszkanie lub dom.
Rozwiązaniem najprostszym i najtańszym jest skorzystanie z usług profesjonalnego Home Stagera (kilkuletnie doświadczenie poparte szkoleniem z technik Home Stagingu w Home Stagers Network Polska). Za niewielką opłatą, bo już od 250zł możecie Państwo otrzymać raport z diagnozą sytuacji Państwa nieruchomości i wskazówkami jak doprowadzić do korzystnej transakcji. To się po prostu opłaca.
Usługę Home Staging świadczymy na  terenie Warszawy i jej bliskich okolic. 

 

OFERTA


 
Home staging – profesjonalne przygotowanie domu lub mieszkania na sprzedaż.
Home staging narodził się w USA, gdzie około 90% nieruchomości jest profesjonalnie przygotowanych przed wystawianiem ich na sprzedaż lub wynajem. Przypomina to przygotowanie aktora do występu scenicznego. Wszystkie elementy muszą zostać przemyślane i dopracowane by odnieść sukces, czyli w naszym przypadku sprzedać lub wynająć dom. Z pomocą Home Stagera, (czyli przeszkolonego w dziedzinie sprzedaży nieruchomości i doświadczonego architekta wnętrz) oraz niewielkim nakładem finansowym jesteśmy w stanie zwiększyć atrakcyjność każdej nieruchomości.
 
Twoje korzyści z home staging – co możesz zyskać?
Jako niezależni eksperci w tej dziedzinie, dokonujemy obiektywnej oceny mieszkania/domu. Zauważamy rzeczy, które są istotne, ale często niezauważalne i ignorowane przez właściciela nieruchomości. Omawiamy z klientem nasze spostrzeżenia i przekazujemy listę mocnych i słabych stron. Po przeprowadzeniu uzgodnionych zmian następuje właściwa stylizacja wnętrza i przygotowanie do prezentacji potencjalnym nabywcom. Dodatkowo klient otrzymuje opracowany przez nas poradnik, dający sprzedającemu mieszkanie wiele praktycznych rad. Dopełnieniem usługi jest wykonanie zdjęć nieruchomości, które będą użyte do prezentowania oferty mieszkania lub domu w Internecie. Galeria PRZED I PO stylizacji Home Staging dobitnie pokazuje jaki efekt możemy uzyskać.
 
Każdy agent pośrednictwa nieruchomości powtarza, że najważniejsza jest lokalizacja i dobra cena. To prawda, ale, to nie wszystko. Czy wiecie, że w ciągu pierwszych 8 sekund kształtuje się pierwsze wrażenie, wpływające na podjęcie decyzji o kupnie lub wynajmie nieruchomości? Możemy wspólnie sprawić aby oglądający już od progu poczuli, że właśnie TU chcieliby zamieszkać. Możemy wpłynąć na ich emocje i podświadome wrażenia. Potraktujcie swoje mieszkanie jako produkt na sprzedaż, który należy wypromować na rynku odpowiednim opakowaniem i marketingiem.

 

 

ETAPY I ELEMENTY STYLIZACJI NIERUCHOMOŚCI


Zakres oferty Home Staging AKADOMO jest indywidualnie dopasowywany do specyficznego zlecenia i potrzeb klienta. Zlecenie może zawierać pełny pakiet usług (pozycje 1-10) lub wybrane elementy.
  1. udzielenia porad architekta wnętrz oglądającego nieruchomość z pozycji potencjalnego klienta.
  2. ustalenia planu działania – zakresu i terminu wykonania koniecznych prac (realizacja prac może być organizowana przez właściciela lub z naszą pomocą).
  3. opracowanie listy niezbędnych drobnych napraw.
  4. dobrania koloru farb do odświeżenia wnętrz.
  5. wyczyszczenia nieruchomości ze zbędnych sprzętów i dekoracji.
  6. zorganizowania i wykonania drobnych napraw, malowania, sprzątania, pakowania i wynoszenia zbędnych akcesoriów i mebli etc.
  7. aranżacja optymalnego ustawienia istniejących mebli.
  8. ewentualnego zakupu dekoracyjnych drobiazgów (staramy się korzystać przy dekorowaniu z tego co znajduje się w mieszkaniu by ograniczyć do minimum dokupowanie czegokolwiek).
  9. dekoracja i ostateczne przygotowanie domu do pokazania potencjalnym klientom.
  10. zrobienia sesji zdjęć pokazujących największe atuty nieruchomości. Zobacz różnicę w prezentacji oferty na zdjęciach PRZED I PO  w naszej galerii.

 

 

CENY I TERMINY


pozycja 1 - 4 150zł za pierwszą godzinę konsultacji, każda następna godzina 100zł. Na mieszkanie do 50m2 zwykle wystarcza dwugodzinne spotkanie.
pozycja 5 - 7 właściciel mieszkania może samodzielnie wykonać te czynności lub zlecić nam ich zorganizowanie. Wyceniane indywidualnie.
Pozycja 8 – 9 100zł za godzinę ostatecznego stylizowania nieruchomości. Ilość potrzebnego czasu jest uzależniona od wielkości domu i ilości pomieszczeń które będziemy aranżować. Przy 50m2 mieszkaniu powinno wystarczyć 3 - 5 godzin. Robienie ew. zakupów z klientem lub na jego zlecenie 100zł za godzinę.
Pozycja 10 Przy mieszkaniu do 50m2 wykonanie zdjęć i przekazanie ich mailem w wersji elektronicznej. Koszt - 250zł.