O NAS


 
AKADOMO Anna Krzystowska (poprzednio, 2Atelier) to pracownia architektoniczna specjalizującą się w PROJEKTOWANIU WNĘTRZ prywatnych oraz publicznych na terenie Warszawa i okolice. Proponujemy naszym klientom funkcjonalne i ponadczasowe projekty oraz aranżacje wnętrz. Chcemy by projektowane przez nas mieszkania i domy były harmonijne i odzwierciedlające styl życia mieszkańców. Proces projektowania wnętrz jest dla nas podróżą w czasie i przestrzeni przez różne style, podczas której następuje fuzja nowoczesności i klasyki. Powstają wtedy mieszkania czasami eklektyczne, czasami retro, lub na wskroś nowoczesne. Ale zawsze będą to indywidualne, skrojone na miarę wnętrza naszych klientów. Zaprojektujemy, a potem przeprowadzimy cały proces realizacji, dbając o jakość wykonania prac oraz o budżet inwestycji. Pełny zakres usług projektowych: projekt kompleksowy z nadzorem, urządzanie mieszkania, porada architekta wnętrz, wizualizacje 3D, projekty online e-projekty wnętrz, aż po projekty wybranych pomieszczeń – na przykład łazienki, kuchni, salonu lub sypialni dziecka.
 
Specjalizujemy się w usłudze HOME STAGING. Jest to przygotowanie nieruchomości (domu lub mieszkania) przeznaczonych na sprzedaż lub na wynajem. Nasz architekt wnętrz, profesjonalnie, szybko i niskim nakładem kosztów dokona metamorfozy nieruchomości na sprzedaż. Celem działań home stagera jest podniesienie atrakcyjności nieruchomości tak, by dobrze i szybko sprzedać mieszkanie lub dom bez obniżania ceny. Zapraszamy do współpracy właścicieli mieszkań a także agencje nieruchomości.
 
Anna Krzystowska ukończyła warszawską Akademię Sztuk Pięknych, kierunek architektura wnętrz, a także studiowała projektowanie przestrzeni w L’École Supérieure d’Art et de Design d’Orléans  we Francji. Ukończyła szkolenie z technik Home Stagingu w Home Stagers Network Polska. Zna komunikatywnie język angielski i francuski. Jej pozazawodowe pasje to: fotografia, podróże, chanbara (japońskie sztuki walki), a zimą snowboard.
 
 
AKADOMO to Home Staging oraz Projektowanie Wnętrz. Pracownia działa w Warszawie, ale obsługujemy klientów z całej Polski. Projektujemy również online przez internet e-projekty wnętrz.  Skontaktuj się z nami, a sprawimy, że Twoje marzenia o pięknym mieszkaniu nabiorą realnych kształtów.